GÅRDEN

FANTASTISKT GÄNG

Vi som arbetar på Ulkeröds gård är ett tajt sammansvetsat gäng och alla brinner för samma motto. Det ska vara på topp allt vi gör. Restaurangen, hotellet, konferenser, fest, lammuppfödning, jakterna, utbildningarna, ja allt vi gör. Om alla lägger ner sin själ i sin uppgift blir helheten en kraft som lyfter alla ett snäpp till och det är en fantastisk känsla som alla delar.

E-Mail: info@ulkerodsgard.se
Gårdskontor – 0524-620 50

Adress Ulkeröds Gård, 455 96 Hedekas


Karin Lyrdal
Hotell och restaurangchef
karin@ulkerodsgard.se
+46 (0)70 300 86 68


Niklas Lyrdal
Banchef och skjutinstruktör
niklas@ulkerodsgard.se
+46 (0)70 247 75 00


Charles Thisell
Utbildningsansvarig
charles@ulkerodsgard.se
+46 (0)73 201 98 20


Oskar Johansson
Yrkesjägare och skjutinstruktör
oskar@ulkerodsgard.se
+46 (0)73 337 66 88


Jan-Åke Barvehag
Marknadsansvarig, bokning av utbildning
jan-ake@ulkerodsgard.se
+46 (0)70 233 32 05


Maria Andersson
Sociala media
maria@ulkerodsgard.se
+46 (0)73 316 17 62


Martin Lyrdal
Skjutinstruktör
martin@ulkerodsgard.se


Andreas Johansson
Skjutinstruktör
andreas@ulkerodsgard.se


Karl Modig
Skjutinstruktör
kalle@ulkerodsgard.se


David Magnusson
Skjutinstruktör
david@ulkerodsgard.se


Fredrik Nordberg
Skjutinstruktör
fredrik@ulkerodsgard.se


Malin Stårbeck
Gårdsbutik. Hotell och restaurang
malin@ulkerodsgard.se


Lena Lyrdal
Hotell och restaurang
lena@ulkerodsgard.se
+46 (0) 70 677 84 40


Urban Lindskog
Gårdsförman
urban@ulkerodsgard.se


Marie-Louise Strand
Ekonomi
marie-louise@ulkerodsgard.se


Lars Olof Lyrdal
VD
lars.olof@ulkerodsgard.se
+46 (0) 70-584 05 00

EN RUNDTUR FINNS HÄR